ضمنا بزودی مطب متخصص خون و ارولوژیست و بخش تزریقات افتتاح می گردد

logo

ArrowArrow
Slider

clinic

کلینیک غرب در تاریخ 10/10/ 1356 در راستای ارتقاء سطح سلامت و تندرستی در شهر تهران تاسیس و شروع به فعالیت نموده است . مهمترین سیاست این مرکز درمانی ارائه خدمات بخش سلامت به همشهریان عزیز با بالاترین سطح کیفی می باشد و سعی گردیده است که همواره خدمات رسانی به مراجعین این مرکز همگام با استانداردهای روز جهان در حیطه سلامت و تندرستی باشد و از این رو همواره در حال ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت خدمات دهی به هم میهنان عزیز می باشیم.

 

در کلینیک غرب بیش از بیست پزشک متخصص و فوق تخصص ، مشغول به فعالیت میباشند که تعدادی از این پزشکان عضو هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور میباشند . مابقی پزشکان نیز دارای رتبه های علمی و پژوهشی معتبر کشوری و خارجی میباشند .

 

کلینیک غرب شامل بخش های ، ارتوپدی _ رماتولوژیست _ زنان ، زایمان و نازایی _ فیزیوتراپی _ پوست _ کودکان _داخلی ، کلیه و فشار خون _ مغزواعصاب _ اعصاب وروان _ گوش ، حلق و بینی _ شنوایی سنجی _ کلیه و مجاری ادراری _ داخلی ، گوارش و آندوسکوپی _ دندانپزشکی _ داخلی وغدد _ جراح عمومی _ پزشک عمومی _ تغذیه _ قلب و ریه _ نوار قلب _ اکوکاردیوگرافی _ آنژیوپلاستی _ قفسه سینه _ زیبایی ومیکرودرم _ آزمایشگاه ، رادیولوژی _ کرایو لیپولیزر و ... میباشد.

 

در خصوص جذب پرسنل بخش درمانی و اطلاع رسانی ، همواره سعی شده تا از افراد مجرب و دلسوز و کوشا استفاده شود تا امور مراجعین محترم در کوتاهتریم زمان ممکن انجام شود.

 

به منظور دریافت خدمات بهتر به مراجعین محترم ، در کلینیک غرب سعی شده که از وسایل و تجهیزاتی ، با کیفیت و با استانداردهای داخلی _ جهانی و با مجوز رسمی وزارت بهداشت استفاده شود تا بالاترین سطح کیفی را به این عزیزان ارائه دهیم.

 

یکی از مهمترین افق های پیش روی کلینیک غرب کسب رضایتمندی مراجعه کنندگان و تکریم بیماران در راستای ارائه خدمات درمانی هرچه بهتر می باشد.

کلینیک غرب

تلفن : 93 - 88607885 و 32 - 88034928
فکس :88060667

Instagram logo   yahoo

روزهای کاری کلینیک غرب :

شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 12 و 15 الی 19
پنجشنبه صبح ساعت 8 الی 12 فقط آزمایشگاه و رادیولوژی
نشانی : میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، خیابان شیراز شمالی ، پلاک 185
کلیه حقوق مادی و معنوی برای موسسه پزشکی غرب محفوظ می باشد |توسعه و طراحی : وب لند